Det offentliga alternativet för dig som jobbar med
utsatta barn, ungdomar, unga vuxna och familjer.
VoB Logo printable

Ledning och administration

Vi som arbetar inom VoB vill ge dig både personlig service och ett bra bemötande.
Du är välkommen att kontakta någon av oss med dina frågor eller synpunkter.

Ledning \ verksamhetschefer

Niels Elvhammar

VD

 
Mobil: 0700-91 39 33
niels.elvhammar@vob.se

Niels Elvhammar

Camilla Svaleklev

Personal- och kvalitetschef

Tel: 0470-78 18 04
Mobil: 0733-70 08 20
camilla.svaleklev@vob.se

Camilla Svaleklev

Gun Hartman

Ekonomichef

Tel: 0470-78 18 01
 
gun.hartman@vob.se

Gun Hartman

Carola Karlsson

Verksamhetschef, Familjehuset i Alvesta

Tel: 0472-19 219
 
carola.karlsson@vob.se

Carola Karlsson

Ann-Marie Espersson

Verksamhetschef, Familjehuset i Hörby

Tel: 0415 - 38 63 01
Mobil: 0736 - 20 80 57
am.espersson@vob.se

Ann-Marie Espersson

Anna Meyer

Verksamhetschef, Högelid

Tel: 0472-105 10
 
anna.meyer@vob.se

Anna Meyer

Jenny Tapper

Verksamhetschef, Vittskövlegården

 
Mobil: 0736-22 75 62
jenny.tapper@vob.se

Jenny Tapper

Afrah Hussein

Verksamhetschef, Erlandsdal, Segestrand

 
Mobil: 0708-10 18 24
afrah.hussein@vob.se

Afrah Hussein

Jennie Börjhagen

Utvecklingschef

Tel: 044-10 36 81
Mobil: 0728-42 98 03
jennie.borjhagen@vob.se

Jennie Börjhagen

Dan Ottosson

Verksamhetschef, Husaren & Kastanjen

 
Mobil: 0728-53 01 31
dan.ottosson@vob.se

Dan Ottosson

My Erlandsson

Verksamhetschef, Lundgården, Selmagården

 
Mobil: 0760-52 62 25
my.erlandsson@vob.se

My Erlandsson

Djylferije Kelmendi

Verksamhetschef Felixgården

Tel: 0413-573106
Mobil: 0769-480276
djylferije.kelmendi@vob.se

Djylferije Kelmendi

Jessica Lagerqvist

T.f verksamhetschef

 
Mobil: 0707-44 96 80
jessica.lagerqvist@vob.se

Jessica Lagerqvist

Rikard Jönsson

T.f verksamhetschef

 
Mobil: 0700-80 60 96
rikard.jonsson@vob.se

Rikard Jönsson

Elin Fridström

Tf verksamhetschef Pilgården

 
Mobil: 0739-639453
elin.fridstrom@vob.se

Elin Fridström

Annika Weitner

Verksamhetsutvecklare

 
Mobil: 0707-53 97 52
annika.weitner@vob.se

Annika Weitner

Bodil Eriksson

Ledningsstrateg

 
Mobil: 0708-38 08 81
bodil.eriksson@vob.se

Bodil Eriksson
Administration

Marie Niesel

Ekonomiassistent

Tel: 0470-78 18 02
 
marie.niesel@vob.se

Marie Niesel

Victoria Blom

Ekonomiassistent

Tel: 0470-78 18 06
 
victoria.blom@vob.se

Victoria Blom

Mats Bengtsson

IT-ansvarig

Tel: 0470-78 18 05
Mobil: 0708-71 57 50
mats.bengtsson@vob.se

Mats Bengtsson

Pia Nilsson

Lönehandläggare

Tel: 0470-78 18 03
 
pia.nilsson@vob.se

Pia Nilsson

Agneta Dellheden

Löne- och personaladministratör

Tel: 0470-781808
 
agneta.dellheden@vob.se

Agneta Dellheden