Det offentliga alternativet för dig som jobbar med
utsatta barn, ungdomar, unga vuxna och familjer.
VoB Logo printable

Ledning och administration

Vi som arbetar inom VoB vill ge dig både personlig service och ett bra bemötande.
Du är välkommen att kontakta någon av oss med dina frågor eller synpunkter.

Ledning \ verksamhetschefer

Niels Elvhammar

VD

 
Mobil: 0700-91 39 33
niels.elvhammar@vob.se

Niels Elvhammar

Camilla Svaleklev

Personalchef

Tel: 0470-78 18 04
Mobil: 0733-70 08 20
camilla.svaleklev@vob.se

Camilla Svaleklev

Gun Hartman

Ekonomichef

Tel: 0470-78 18 01
 
gun.hartman@vob.se

Gun Hartman

Carola Karlsson

Verksamhetschef, Familjehuset i Alvesta

Tel: 0472-19 219
 
carola.karlsson@vob.se

Carola Karlsson

Anna Meyer

Verksamhetschef, Högelid

Tel: 0472-105 10
 
anna.meyer@vob.se

Anna Meyer

Jenny Tapper

Verksamhetschef, Amra, Vittskövlegården

 
Mobil: 0736-22 75 62
jenny.tapper@vob.se

Jenny Tapper

Afrah Hussein

Verksamhetschef

 
Mobil: 0708-10 18 24
afrah.hussein@vob.se

Afrah Hussein

Jennie Börjhagen

Utvecklingschef

Tel: 044-10 36 81
Mobil: 0728-42 98 03
jennie.borjhagen@vob.se

Jennie Börjhagen

Dan Ottosson

Verksamhetschef Felixgården och stödboendet i Eslöv

 
Mobil: 0728-53 01 31
dan.ottosson@vob.se

Dan Ottosson

Malin Maxwell

Verksamhetschef, Pilgården & Trollsjön

 
Mobil: 0728-56 33 44
malin.maxwell@vob.se

Malin Maxwell

Rikard Jönsson

Verksamhetschef Stödboende i Kristianstad

 
Mobil: 0700-80 60 96
rikard.jonsson@vob.se

Rikard Jönsson

Elin Fridström

Verksamhetschef, Familjehuset i Hörby

Tel: 0415 - 38 63 01
Mobil: 0736 - 20 80 57
elin.fridstrom@vob.se

Elin Fridström

Annika Weitner

Verksamhetsutvecklare

 
Mobil: 0707-53 97 52
annika.weitner@vob.se

Annika Weitner

Bodil Eriksson

Ledningsstrateg

 
Mobil: 0708-38 08 81
bodil.eriksson@vob.se

Bodil Eriksson
Administration

Marie Niesel

Ekonomiassistent

Tel: 0470-78 18 02
 
marie.niesel@vob.se

Marie Niesel

Pia Nilsson

Lönehandläggare

Tel: 0470-78 18 03
 
pia.nilsson@vob.se

Pia Nilsson

Agneta Dellheden

Löne- och personaladministratör

Tel: 0470-781808
 
agneta.dellheden@vob.se

Agneta Dellheden

Godkänner du att vår webbplats använder sig av cookies som säkerställer funktionen av sidan samt förbättrar användarupplevelsen?

Vi sparar cookies för att göra ditt besök ännu bättre!

Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse på vår webbplats (förstapartcookies) det kan t.ex. vara en filtrering, ett sökresultat eller en kundvagn om det finns på hemsidan. Vi analyserar webbplatstrafik, användning (tredjepartcookies) för att göra varje enskild sida bättre för dig som besökare. Cookies kan även utnyttjas av Google, Facebook och andra sociala medier för annonsering. Ifall du väljer att inte godkänna kommer tredjepartscookies att stängas av. Vi sparar inte informationen längre än nödvändigt, ca 14 månader. Du kan när som helst ändra ditt val i sidfoten.